top of page

KLIENCI o mnie

KATARZYNA HAMPEL
Dyrektor Gimnazjum
Wsparcie w obszarze: coaching menedżerski

Zawsze chciałam mieć możliwość skorzystania z takiego wsparcia. Oferta zaproponowana w ramach szkolenia Akademia Przywództwa Liderów Oświaty była szczególnie zachęcająca, ponieważ coaching prowadzili profesjonaliści z doświadczeniem.

Dzięki pracy z Justyną zwiększyłam wiarę w siebie i we własne możliwości. Wyróżnia ją elastyczność - była dla mnie jak przyjaciel, choć wcale się nie znałyśmy. Cały proces całkowicie podporządkowany był moim potrzebom.

Polecam z całego serca pracę z Justyną - mimo, że spotkałyśmy się tylko kilka razy, te spotkania dodawały mi sił. Doświadczenia z tej współpracy potwierdziły moją wiarę w coaching.

JOANNA KARPIK
Wsparcie w obszarze: 
warsztaty planowania kariery

Do wybrania się na warsztat „Rób to, do czego jesteś stworzony” skłoniło mnie poszukiwanie inspiracji. Biorąc w nim udział przede wszystkim przypomniałam sobie i ugruntowanie wartości wg jakich należy obierać kierunek w karierze.

Bardzo podobały mi się metody i narzędzia pracy z uczestnikami.

Polecam współpracę z Justyną, ze względu na jej profesjonalizm.

ŁUCJA KOWALCZYK
studio Artea,
Wsparcie w obszarze: konsultacje karierowe

Do wyboru twojej usługi skłoniła mnie trudność w realizacji swoich celów. Rozmowa jaką ze mną przeprowadziłaś była szczera i konkretna.

Pomogłaś mi w nakreśleniu mojego problemu. Odkryłam, że mam blokady, które przeszkadzają mi w moich działaniach. Uświadomiłam sobie, że mam dużą wiedzę jak prowadzić działalność online, ale nie działam, bo ogranicza mnie krytyk wewnętrzny

Bardzo odpowiadała mi rozmowa nastawiona na moja osobę. Mogłam podsumować co już mam, a czego mi jeszcze brakuje i jak to mogę zrealizować. Dostałam konkretny przekaz. Czułam się dobrze.

Współpracę z Tobą poleciłabym osobom, które poszukują swojej drogi, chcą mieć swoja działalność, kupują wiele kursów, mają wiedzę, ale dalej stoją w miejscu.

Justyna życzę Ci powodzenia. Rozmowa z Tobą była miła, sympatyczna, bardzo profesjonalna i konkretna.

Masz wiedzę i doświadczenie, czuje się profesjonalizm i ze wiesz czego chcesz.

EMILIA WILK
Wsparcie w obszarze:
konsultacja karierowa, praca nad CV

Miałam potrzebę ukierunkowania się i znalezienia sposobu jak lepiej aplikować na wymarzone stanowisko pracy. Wysyłanie starego cv nie skutkowało i znalazłam się przez to na rozdrożu.

Odpowiedziałam sobie na pytanie w czym chciałabym się specjalizować i jak napisać przydatną w życiu zawodowym pracę magisterską. Koncepcja pracy zmieniła się na pasjonującą oraz zaplanowałam najważniejsze kroki, które mogą pchnąć mnie do przodu w mojej karierze.

Co podobało mi się najbardziej? Swoboda i brak określonego schematu rozmowy. Podobało mi się to, że rozmowa wyglądała jak z mądrzejszą przyjaciółka i dzięki temu rozluźnieniu mogłam poukładać sobie wszystko w moich wypowiedziach oraz wziąć pod uwagę mądre rady

Justyna Przybysz jest mądra i doświadczona.  Sama, w mojej ocenie, bardzo dobrze prowadzi swoją karierę i zdecydowanie może pomóc wprowadzić na właściwe tory osobę będąca na rozdrożu.

Polecam jej usługi.

KATARZYNA BRYCZYŃSKA
Wsparcie w obszarze: 
konsultacje karierowe

Do współpracy z Justyną skłoniła mnie chęć powrotu na rynek pracy po dłuższej przerwie. Konsultacja pomogła mi zauważyć i uporządkować moje umiejętności i zdolności, dodała mi wiary w siebie i chęci do działania. 

Najcenniejsze było dla mnie profesjonalne podejście do klienta, ale w przemiłej niezobowiązującej atmosferze.

Czy poleciłabym Justynę? Zdecydowanie tak! Spotkanie bezpośrednio przełożyło się na efektywność poszukiwania pracy. Pomogło mi zrozumieć czego szukam.

Polecam usługi Human Project, w przyszłości chętnie skorzystam z warsztatów i konsultacji.

ANIKA WITKOWSKA
Wsparcie w obszarze:
konsultacje karierowe

Do rozmowy z Justyną zachęciła mnie potrzeba zajrzenia w siebie, poszukania sposobu na odkrycie mojej pasji.

Najważniejsze jest dla mnie to, że Justyna wyłuskała z tego co mówiłam, gdzie jest moja moc - że ją w ogóle mam. Pokazała mi też, gdzie widzi obszar do pracy. Zrozumiałam, że małymi krokami mogę dojść do dużych celów.

W konsultacji najbardziej podobało mi się konkretyzowanie moich myśli, a właściwie słów. Justyna potrafi słuchać i precyzować, gdzie leży problem - co jest do zrobienia. Dla mnie to ważne, bo ja tego tak jasno nie widzę.

Polecam pracę z Justyną głównie dlatego, że po rozmowie dostrzegam całe spektrum możliwości, czego wcześniej nie widziałam.

bottom of page