top of page

KIM

jestem

Konsultant HR - szeroka wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji projektów z zakresu rekrutacji, rozwoju, oceny i motywacji;
 

Ekspert - w dziedzinie rozwoju strategicznych kompetencji
biznesowych (zarządzanie i budowanie efektywnych
zespołów, przywództwo, transformacja organizacyjna,
budowanie zaangażowania pracowników);

 

Trener Biznesu - warsztaty dla kadry menedżerskiej
i zespołów;

 

Coach - rozwój kompetencji menedżerskich i kariery.

 

MOJA historia:

 

Posiadam ponad 20 - letnie doświadczenie zawodowe. Przez 15 lat zajmowałam różne stanowiska menedżerskie. Zaczynałam od sprzedaży (B2B – współpraca z kluczowymi klientami), ale ostatecznie związałam swoją karierę z obszarem Human Resources (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi). W tym czasie zrealizowałam wiele projektów, przeprowadziłam setki szkoleń i kilkadziesiąt procesów coachingowych i mentoringowych. Miałam przyjemność wspierać ludzi w odkrywaniu swojej wyjątkowości i rozwoju karier. Bardzo cenię ten czas - dzięki temu ukształtowała się moja tożsamość zawodowa. Odnosiłam sukcesy, ale było też kilka trudnych momentów. Patrząc z perspektywy, widzę, że każda zmiana, była dobra – prowadziła mnie do czegoś nowego, stawiała mnie przed wyzwaniem i czegoś mnie uczyła.

 

Kiedy zmieniła się moja sytuacja rodzinna postanowiłam dopasować pracę do siebie, zamiast dopasowywać się do pracy – założyłam firmę, w której mogę realizować swoje najważniejsze wartości zawodowe:

 • Pomagać innym;

 • Korzystać ze swojego rozległego doświadczenia;

 • Nieustannie się rozwijać;

 • Być niezależną;

 • Realizować swoje pomysły;

 

Oto przykłady niektórych moich doświadczeń zawodowych:

 

Jako menedżer HR:

Często trafiałam do firm, które były w okresie zmian lub je planowały. W tych procesach odpowiadałam za ludzi. Moim zadaniem było planowanie i wdrażanie najbardziej efektywnych sposobów zdobycia dla firmy kompetencji, które pozwalały realizować nowe cele biznesowe, np.:

 • realizacja projektów z obszaru rekrutacji, adaptacji pracowników, rozwoju i ocen (oceny kompetencyjne, 360 stopni i zarządzanie przez cele);

 • projektowanie i wdrażanie strategii HR i polityk rozwoju kluczowych kompetencji;

 • odpowiedzialność za rozwój menedżerski i przywództwa;

 • zarządzanie podległymi zespołami i projektami;

 • wprowadzanie systemu trenerów i coachów wewnętrznych;

 • realizowanie projektów talentowych i sukcesyjnych;

 • odpowiedzialność za budżet i system controllingu personalnego.

 

Twoja firma przechodzi zmianę? Skorzystaj z pomocy doświadczonego HR Interim Menedżera! 

[Napisz do mnie lub zadzwoń!]

Jako konsultant HR:

Projektuję strategie HR dla małych, średnich i dużych firm, tak aby wspierała ona realizację celów biznesowych. Robię to kompleksowo: od projektowania i wdrażania modeli kompetencyjnych, procesów HR (rekrutacja, adaptacja, rozwój, ocena, motywowanie pracowników) do realizacji projektów zmian i rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych.

Bazuję na dwóch filarach: doświadczeniu zdobytym w korporacjach oraz najnowszych trendach w HR (psychologia pozytywna, neuronauka, analiza predyktywna).

 

Przykładowe realizacje:

 • projektowanie i wdrażanie modeli kompetencyjnych;

 • rekrutacja pracowników i projektowanie ich rozwoju;

 • projektowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących zaangażowanie pracowników;

 • budowanie efektywnych zespołów w oparciu o mocne strony ich członków;

 

Szukasz wiarygodnego partnera biznesowego w obszarze HR?

[Napisz do mnie lub zadzwoń!]

 

Jako mentor i coach:

Wierzę, że każdy człowiek ma unikalny zestaw talentów. Pomagam odkryć potencjał i znaleźć dla niego odpowiednie zastosowanie, aby firmy realizowały cele biznesowe, a pracownicy budowali wymarzone kariery. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia coachingowe, mentorskie i trenerskie. Opieram się na teorii Talentów Neuronalnych wg Gallupa i Racjonalnej Terapii Zachowań. Stosuję narzędzia diagnostyczne, min DISC i MBTI.

 

Obszary mojej specjalizacji:

 • coaching biznesowy i mentoring w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich, efektywności osobistej, współpracy;

 • coaching kariery;

 • coaching grupowy i zespołowy;

 

Jako trener:

Z przyjemnością dzielę się wiedzą na szkoleniach otwartych i zamkniętych warsztatach. Specjalizuję się w rozwoju szeroko pojętych kompetencji społecznych, efektywności osobistej i budowanie zespołów.

Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 2500 godzin. Szkoliłam takie firmy: Metlife, Gerling Polska Życie, Sygma Bank, Totalizator Sportowy, Poczta Polska BGK, Forever.

Aby podnieść efektywność działań rozwojowych zawsze najpierw analizuję potrzeby grupy i dopiero na ich podstawie projektuję program oraz dedykowane materiały. Takie działanie pomaga rozwiązać konkretne problemy. Dobrze postawiony cel szkoleniowy pomaga również zmierzyć efekty podjętych działań. Uczestnicy moich szkoleń mają możliwość bezpłatnych konsultacji po szkoleniu, aby utrwalić efekty szkoleniowe.

Chcesz zorganizować szkolenie dla swojej firmy? A może potrzebujesz indywidualnych konsultacji? Skontaktuj się ze mną! (podpięty formularz kontaktowy)

 

 

Sprawdź, co mogę zrobić właśnie dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną!

bottom of page